Çamaşır Makinesi Servisi

 

20121221141434_62490Güney Servis olarak Konya merkez ilçelerinde çamaşır makinesi bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız.Firmamız tarafından yapılan onarımlarda değiştirilen parçaların 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vardır.Çamaşır makinenizle ilgili probleminizmi var 0332 321 22 15 nolu telefon numarasından bize ulaşıp uzaman ekibimiz en kısa sürede ziyaret edip çamaşır makinanızla iligli problemi çözebilir.

Konya Çamaşır Makinesi Servisi olarak tüm model çamaşır makinlerinizi hızlı kaliteli ve güvenilir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Konya merkez ilçelerinde  ikamet etmekte iseniz bize 0332 321 22 15 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir dilerseniz telefonda teknik bilgi alabilir dilerseniz teknik ekip başvurusu yapabilirsiniz. Tüm marka çamaşır makinelerinize  Aynı Gün Müdahale ediyoruz yedek parçasını değiştirmiş olduğumuz ürünlere 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Konya Çamaşır Makinesi servisi  bakım ve onarım hizmetlerini yıllardır titizlikle yürüten Konya Çamaşır Makinesi Servisi kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda öncü olduğunu yaptığı çalışmalarla müşterilerine kanıtlamıştır. Konya Çamaşır Makinası  Servisi haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen teknisyen kadromuz, arıza ve sorunlarınızı çözümlemek için büyük bir uğraş vermektedir. Konya Çamaşır Makinesi Servisleri Konya’nın tüm semtlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız 9 yılı aşkın tecrübe deneyimiyle alanında uzman personel ile çalışmaktadır.

 

Konya Çamaşır Makinesi Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Markalar

Arçelik 

Ariston

Beko 

Vestel 

Bosch 

Profilo 

Siemens 

İndesit 

Regal

Altus

İndesit

 

 

Leave a Comment