Garanti Koşulları

Onarımı yapmış olduğumuz cihazınızın hangi parçaları değiştirilmiş ise 1 yıl içerisinde aynı parçaların tekrar arızalanması durumunda yedekparça ve işçilik ücreti alınmadan tekrar değiştrilmesini kapsamaktadır.

 

 

 

 

*Değiştirlen parçaların dış etkenlerden ve kullanım hatası sonucu arızalanması durumunda parçalar garanti kapsamına girememektedir.Ayrıca şehir veya Konya merkez ilçeleri harici adres değişikliği durumunda cihazın işyerimize getirlmesi durumunda tekrar garantili onarımı yapılmaktadır.Yapılan işlemler firmamız tarafından kayıt altına alınmaktadır.1 yıl içerisinde tekrar arızalanması durumunda bu sistemden garantinizi görebilmekteyiz sistemden oluşacak problemler veri kaybı, tarih uyuşmazlığı gibi durumlar da teknik ekimizin size bırakmış olduğu servis formunu ibraz edilmelidir.Bu tip durumlarda ibraz işlemi yapılmaması durumda garanti dahili işlem yapılamaz.

About The Author

Konya Güney Servis

2005 yılından itibaren Konya merkezde Beyazeşya,Kombi ve Küçük ev aletleri kategorisinde hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün artan tecrübesi ile müşterilerimize daha fazla yardımcı olmayı hedeflemektedir. Google+

Number of Entries : 105

Leave a Comment