Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

bulasik-makinesiKonya Arçelik Servisi olarak Arçelik marka bulaşık makinelerinize özel servis hizmeti vermekteyiz. Arçelik marka çamaşır makinenizle ilgili sorunlar için 0332 321 22 15 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.Deneyimli kadromuz ile bulaşık makineleriniz güvenilir ellerde.Konya Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak bulaşık makineleri konusunda uzmanlaşmış kadromuz ve donanımlı ekip araçlarımız ile bulaşık makinenize müdahale ediyoruz.Bulaşık makinelerinizin arızalarını evinizde tespit ederek mümkünse evinizde onarımını yapıyoruz evinizde onarımını yapmak mümkün değil ise bulaşık makinenizi atölyemize alarak onarımını yapmaktayız. 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi veren firmamız 1 yıl içerisinde değiştirmiş olduğumuz parçanın tekrar arızalanması durumunda ücretsiz olarak değiştirmektedir.Kredi kartı ile ödeme imkanı ile onarımın sonunda onarım ücretini kapınızda kredi kartı ile ödeye bilirsiniz.

Konya Arçelik Bulaşık Makinesi servisi  bakım ve onarım hizmetlerini yıllardır titizlikle yürüten Konya Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda öncü olduğunu yaptığı çalışmalarla müşterilerine kanıtlamıştır. Konya Bulaşık Makinası  Servisleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen teknisyen kadromuz, arıza ve sorunlarınızı çözümlemek için büyük bir uğraş vermektedir. Konya Bulaşık Makinesi Servisleri Konya’nın tüm semtlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız 9 yılı aşkın tecrübe deneyimiyle alanında uzman personel ile çalışmaktadır.

About The Author

Konya Güney Servis

2005 yılından itibaren Konya merkezde Beyazeşya,Kombi ve Küçük ev aletleri kategorisinde hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün artan tecrübesi ile müşterilerimize daha fazla yardımcı olmayı hedeflemektedir. Google+

Number of Entries : 105

Leave a Comment