Konya Ariston Servisi

ariston

Firmamız Konyada Ariston marka ürünlerin özel servisligini yapmaktadır.

ortaaaa

Ariston marka klima,çamaşır makinesi,buzdolabı,bulaşık makinesi,fırın tamir ve bakımlarında aşagıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.Ariston beyaz eşyalarınız HIZLI, GÜVENLİ ve KALİTELİ bir şekilde onarılmakta ve bakımları yapılmaktadır.Onarılan parçalar Güney servis güvencesi kapsamında 1 yıl süre ile garantilidir.

Randevu 0332 321 22 15

1 YIL GARANTİ

Onarımını yaptığımız ürünlerin değiştirmiş olduğumuz yedek parçalarına 1 yıl garanti vermekteyiz.Yani değiştridiğmiz yedekparçaların 1 yıl içerisinde dış etkenler ve kullanım hatası hariçtirki zaten cihazı yeni aldığınızda da verilen frima garantisine de girmemektedir tekrar arızalanması durumunda ücretsiz olarak değiştiriyoruz.Bu garanti kapsamında budolablarının kompresör (motor) ları çamaşır makinesi motor elektronik kartları bulaşık makinesi yıkama motoru elektronik kartları ve tüm parçaları dahildir.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm onarımlarınızda ve servis ücretlerini kapınızda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.Kapınızda visa ve mastercard ile ve tüm bankaların kredi kartları için geçerlidir.Kredi kartlarınızla ödeme için komisyon almıyoruz.

ÜRÜN GURUBU

Güney servis olarak tüm budolabı,çamaşır makinesi,fırın, ocak,ankastre ürünler, bulaşık makinesi, derindondurucu , kombi, klima, doğalgazlı şofben, termosifon, elektrikli ani su ısıtıcıların tamir bakım ve onarımını yapmaktayız.

HİZMET VERDİĞMİZ BÖLGE

Konya’nın merkez ileçeleri olan Selçuklu,Karatay ve Meram ilçelerinin tüm mahallelerine günlük olarak hizmet vermekteyiz.Hergün düzenli olarak 3 ilçede bulunan teknik servis  aracımız sayesinde arıza kaydınız oluşturulduktan sonra en kısa sürede evinize ulaşan teknik ekimiz cihazınızın arıza tespitini yapmaktadır.Arıza tespitinden sonra onarımı için oluşacak tahmini ücreti size bildirmektedir.Onarım ücretini kabul etmeniz durumunda eğer cihazın onarımı evinizde yapılması mümkünse cihazın onarımını en kısa sürede evinizde gidermektedir.Cihazının onarımı evinizde yapılacamıyacak bir işlem ise teknik ekibmiz cihazınızı iş yerimize getirerek cihazının onarımının ardından testlere tabi tutularak doğrulama yapılır test sonucunun  başarılı olaması durumunda cihazınızı en kısa sürede tekrar evinze getirerek teslim etmekteyiz.

 

About The Author

Konya Güney Servis

2005 yılından itibaren Konya merkezde Beyazeşya,Kombi ve Küçük ev aletleri kategorisinde hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün artan tecrübesi ile müşterilerimize daha fazla yardımcı olmayı hedeflemektedir. Google+

Number of Entries : 105