Konya Bosch Servisi

Bosch Logo

Firmamız Konyada bosch marka ürünlerin özel servisligini yapmaktadır.

Bosch marka klima,çamaşır makinesi,buzdolabı,bulaşık makinesi,fırın tamir ve bakımlarında aşagıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.Bosch beyaz eşyalarınız HIZLI, GÜVENLİ ve KALİTELİ bir şekilde onarılmakta ve bakımları yapılmaktadır.Onarılan parçalar Güney servis güvencesi kapsamında 1 yıl süre ile garantilidir.

Konya Bosch Servisi

Randevu 0332 321 22 15
Hizmet verdiğmiz ilçeler

Konya’nın merkez ilçeleri olan Selçuklu, Karatay ve Meram ilçelerinin tüm mahallelerine  hizmet vermekteyiz.

Garantili Servis

Onarımını gerçeliştiridiğmiz ürünüzün değiştirmiş olduğumuz yedekparçaları 1 yıl garanti veriyoruz.1 yıl içerisinde tekrar aynı yedekparçanın arızalanması durumunda ücretsiz olarak tekrar değiştiriyoruz.

Kredi Kartı İle Ödeme

Cihazın onarımın sonrasında onarım ücretini kapınızda tüm kredi kartları ile ödeyebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz ürünler

Buzdolabı, çamaşır makinesi , bulaşık makinesi, fırın, ocak, kombi ve klimalarınızın onarımı bakımı ve montaj işlemlerini yapmaktayız.

 

Bsh Türkiye hakkında

1992 yılında kurulan BSH Türkiye kuruldu.BSH Türkiye toplam alanı 550.000 m2’ye ulaşan Çerkezköy tesislerinde beyaz eşya ve küçük ev aletleri geliştiriyor ve üretiyor.

2011 yılında şirketimizin üretim hacmi 4 milyon birimi aşmış bulunuyor. Kaliteleri, tasarımları ve performanslarıyla dünya çapında, kaynak verimliliğinde ise rakipsiz olan bu son derece yenilikçi ürünlerin % 60’tan fazlası dünya pazarlarına ihraç ediliyor.

3.000’in üzerinde bayiden oluşan yaygın dağıtım ağı ve 320 BSH servisi Türkiye’nin dört bir yanında BSH kalitesini tüketicilere ulaştırırken, Çağrı Merkezlerimiz de ödülle belgelenen kusursuz hizmetleriyle satış sonrası müşteri memnuniyeti sunuyor.

bosch-camasir-makinasibosch-buzdolabibulasik-makinesi-servisi

Bosch Servisi Konya

Bosch servisi Konya’nın her yerine çözüm ulaştırmaktadır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları bosch markalı tüm cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir.

Konya bosch servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 10 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Bosch servisleri hizmetleri arasında bulunan, kombi, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır.

Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca Konya’nın tüm servis, bakım, onarım ve montaj gibi işlemlerini başarılı bir şekilde yürüten bosch servis elemanları alanında uzmanlaşmakta ve her geçen gün kendini güncellemektedir.

Her geçen gün daha kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak için çalışan bosch servisi Konya’nın her yerine ulaşmakta ve arızalara profesyonel çözümler üretmektedir. Cihazlarınızın tüm arızalarını sonuca ulaştıran bosch servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Bosch servisi Konya’un ilçe ve semtlerde verdiği hizmetler;

  • Arıza tespiti
  • Bakım ve Onarım
  • Yedek Parça
  • Montaj

Peki, bosch servis Konya’da hangi cihazların tamir işlerini yürütmektedir?

  • Klima Bakım, Montaj ve Servisi
  • Kombi Bakım, Montaj ve Servisi
  • Beyaz Eşya Bakım, Montaj ve Servisi
  • Ankastre Ürünlerin Bakım, Montaj ve Servisi

Çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunarak tüm arızalarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0332 321 22 15 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online servis talep formunu doldurarak da bize ulaşabilir ve sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Konya bosch servisleri ile cihazlarınızın bakım, montaj ve onarım işlemlerini en kaliteli ve hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

About The Author

Konya Güney Servis

2005 yılından itibaren Konya merkezde Beyazeşya,Kombi ve Küçük ev aletleri kategorisinde hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün artan tecrübesi ile müşterilerimize daha fazla yardımcı olmayı hedeflemektedir. Google+

Number of Entries : 105