Konya Demirdöküm Kombi Servisi

DD 2935 ECYENI_LOGOKonya Demirdöküm Kombi Servisi olarak tüm demirdöküm model kombi ve şofbenlerinizi hızlı kaliteli ve güvenilir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Konya merkez ilçelerinde ikamet etmekte iseniz bize 0332 321 22 15 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir dilerseniz telefonda teknik bilgi alabilir dilerseniz teknik ekip başvurusu yapabilirsiniz. Demirdöküm marka kombinize Aynı Gün Müdahale ediyoruz yedek parçasını değiştirmiş olduğumuz ürünlere 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.Demirdöküm kombi bakımlarınızı uygun fiyata hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Konya Demirdöküm Kombi Servisi bakım ve onarım hizmetlerini yıllardır titizlikle yürüten Konya Demirdöküm Kombi Servisi kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda öncü olduğunu yaptığı çalışmalarla müşterilerine kanıtlamıştır.Konya Demirdöküm Kombi Servis haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen teknisyen kadromuz, arıza ve sorunlarınızı çözümlemek için büyük bir uğraş vermektedir. KKonya Demirdöküm Kombi Servisileri Konya’nın tüm semtlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız 9 yılı aşkın tecrübe deneyimiyle alanında uzman personel ile çalışmaktadır.

 

Kombi bakımının size sağlayacağı başlıca yararlar şunlardır:

•    Kombi  bakımı cihazınızın arızalanma riskini azaltır.

•    Kışın ne kadar soğuk olursa olsun kombi  bakımı sizi kabarık faturalardan kurtarır.

•    Kombinizin ömrü uzar.

•    Kombi bakım servisleri sayesinde cihaz arızalarının büyük oranda önüne geçilir.

•    Kombi bakımı sorun yaşamadan ısınırsınız.

•    Tesisatın ve peteklerin ömrü kombi yetkili bakımı sayesinde uzar.

 

About The Author

Konya Güney Servis

2005 yılından itibaren Konya merkezde Beyazeşya,Kombi ve Küçük ev aletleri kategorisinde hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün artan tecrübesi ile müşterilerimize daha fazla yardımcı olmayı hedeflemektedir. Google+

Number of Entries : 105

Leave a Comment