Konya Demirdöküm Servisi

konya-demirdokum-servisi

Firmamız Konyada Demirdöküm marka ürünlerin özel servisligini yapmaktadır.

ortaaaa

Demirdöküm marka kombilerinizin HIZLI, GÜVENLİ ve KALİTELİ bir şekilde onarılmakta ve bakımları yapılmaktadır.Onarılan parçalar Güney servis güvencesi kapsamında 1 yıl süre ile garantilidir.

Hizmet alanımız

Selçuklu

Meram

Karatay

Hangi ilçede ikamet ettiğiniz bizim için önemli değil  servis kaydınız yapıldıktan sonra bölgenizdeki ekibimiz kısa sürede sizi ziyaret edeceklerdir.

 

Randevu 0332 321 22 15

Demirdöküm Kombi Servisi Bir dünya devi olan Demirdöküm markasının servis, bakım ve onarım hizmetlerini yıllardır titizlikle yürüten Demirdöküm kombi servisi kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda öncü olduğunu yaptığı çalışmalarla müşterilerine kanıtlamıştır. Demirdöküm kombi servisi haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen teknisyen kadromuz, arıza ve sorunlarınızı çözümlemek için büyük bir uğraş vermektedir. Demirdöküm kombi servisleri Konya’nın tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız 9 yılı aşkın tecrübe deneyimiyle alanında uzman personel ile çalışmaktadır.

Konya Demirdöküm Servisi olarak tüm model Demirdöküm marka kombilerinize hızlı kaliteli ve güvenilir şekilde servis hizmeti vermekteyiz.Konya’nın merkez ilçelerinde ikamet etmekte iseniz bize 0332 321 22 15 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir dilerseniz telefonda teknik bilgi alabilir dilerseniz teknik ekip başvurusu yapabilirsiniz. Demirdöküm  marka kombinize Aynı Gün Müdahale ediyoruz yedek parçasını değiştirmiş olduğumuz ürünlere 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.Gezici teknik ekibimiz ile kombinizi demirdöküm kombi servisi olarak evinizde müdehale ederek sizi kısa sürede soğukta kalmaktan veya cihazınızı kullanmanızı sağlıyoruz.Deneyimli kadromuz ile kombinize doğru arıza tespiti ve onarımı yaparak size daha fazla maliyet çıkmasını önlemekteyiz.

 

About The Author

Konya Güney Servis

2005 yılından itibaren Konya merkezde Beyazeşya,Kombi ve Küçük ev aletleri kategorisinde hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün artan tecrübesi ile müşterilerimize daha fazla yardımcı olmayı hedeflemektedir. Google+

Number of Entries : 105