Konya Kumtel Yetkili Servisi

kumtel
Konya Kumtel Yetkili Servisi olarak Konya merkezde hizmet vermekteyiz.Kumtel marka fırın,ocak,tam boy fırın, ve sobaların servisliğini yapmaktayız. Kumtel marka cihazlarınızla ilgili teknik destek almak için 0332 321 22 15 veya 0332 353 55 44 numaralı telefonlardan teknik destek alabilirsiniz.Ayrıca Fatih mah. Makam sk 3/a (Kule Site altgeçit karşısı) adresimizden de teknik destek almak için başvurabilirsiniz.
Kumtel marka ürünlerinizde evinizde hizmet verdiğimi ürünler tam boy fırınlar ve doğal gazlı ocaklardır.Diğer ürünler için işyerimize cihazınızı getirmeniz gerekmektedir.
Konya merkez ilçeleri olan Selçuklu – Karatay – Meram ilçelerini kapsayan hizmet ağımız ile size bir telefon kadar yakınız.

Kumtel Hakkında
1970′li yıllarda üretime başlayan Kumtel,Kayseri Serbest Bölgesi ve Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 80.000 m2 alan üzerinde faaliyet göstermektedir.
Kavram çalışmasından endüstriyel tasarıma,kalıp üretiminden kalite kontrolüne kadar tüm aşamalar Kumtel tesislerinde entegre olarak gerçekleştirilmektedir.

Kumtel’de en gelişmiş teknoloji yakından izlenip,tesislere kazandırılmakta; tüm aşamalarda bilgisayar kontrollü sistemlerden ve robot teknolojisinden yararlanılmaktadır . Böylece hata payı sıfıra indirilmektedir.

Elektrikli ev aletlerinde,Türkiye’nin lider firmaları arsında yer alan Kumtel ana grup olarak ; Pişirici , Isıtıcı ve telekominikasyon alanlarında üretim yapmaktadır.Pazara , Fırından radyatöre , ocaktan vantilatöre , tost makinesinden barbeküye , su ısıtıcısından telefona kadar geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır.

Dünyanın farklı coğrafi bölgelerinde , farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinen , uluslararası birer marka olan Kumtel ve Luxell , ürün ve process geliştirme , prototip hazırlama , proje tasarım ve pilot üretim ünitelerinden oluşan AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir

Toplam kalite anlayışı çerçevesinde , gelişmiş cihazlarla donatılmış kalite laboratuvarlarında Uluslararası Elektronik (IEC) ve Avrupa Birliği (EN) standartlarında TÜV , KEMA ve TSE gibi uluslararası güvenilirliğe sahip sertifikasyon kuruluşları onayı ile kalite kontrol yapılmaktadır.

KUMTEL-TWINGO-INFRARED-ISITICI-CIFTLI-3000-WATT__65312008_0

About The Author

Konya Güney Servis

2005 yılından itibaren Konya merkezde Beyazeşya,Kombi ve Küçük ev aletleri kategorisinde hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün artan tecrübesi ile müşterilerimize daha fazla yardımcı olmayı hedeflemektedir. Google+

Number of Entries : 108