Konya Profilo Servisi

profilo-logo

Firmamız Konyada profilo marka ürünlerin özel servisligini yapmaktadır.

ortaaaa

Profilo marka klima,çamaşır makinesi,buzdolabı,bulaşık makinesi,fırın tamir ve bakımlarında aşagıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.Profilo beyaz eşyalarınız HIZLI, GÜVENLİ ve KALİTELİ bir şekilde onarılmakta ve bakımları yapılmaktadır.Onarılan parçalar Güney servis güvencesi kapsamında 1 yıl süre ile garantilidir.

Randevu 0332 321 22 15

profilo buzdolabı servisiprofilo çamaşır makinesi servisiprofilo bulaşık makinesi servisi

Profilo Servisi Konya

Profilo servisi Konya’nın her yerine çözüm ulaştırmaktadır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları Profilo markalı tüm cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir.

Konya Profilo servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 10 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Profilo servisleri hizmetleri arasında bulunan, kombi, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır.

Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca Konya’nın tüm servis, bakım, onarım ve montaj gibi işlemlerini başarılı bir şekilde yürüten Profilo servis elemanları alanında uzmanlaşmakta ve her geçen gün kendini güncellemektedir.

Her geçen gün daha kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak için çalışan Profilo servisi Konya’nın her yerine ulaşmakta ve arızalara profesyonel çözümler üretmektedir. Cihazlarınızın tüm arızalarını sonuca ulaştıran Profilo servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Profilo servisi Konya’un ilçe ve semtlerde verdiği hizmetler;

Arıza tespiti
Bakım ve Onarım
Yedek Parça
Montaj
Peki, Profilo servis Konya’da hangi cihazların tamir işlerini yürütmektedir?

Klima Bakım, Montaj ve Servisi
Kombi Bakım, Montaj ve Servisi
Beyaz Eşya Bakım, Montaj ve Servisi
Ankastre Ürünlerin Bakım, Montaj ve Servisi
Çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunarak tüm arızalarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0332 321 22 15 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online servis talep formunu doldurarak da bize ulaşabilir ve sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Konya Profilo servisleri ile cihazlarınızın bakım, montaj ve onarım işlemlerini en kaliteli ve hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

Profilo Hakkında

Profilo, elektronik ve ev eşyası markasıdır. Özellikle beyaz eşya üretiminde Avrupa’nın en büyük firmalarından biridir. Üretimini daha çok Marmara Bölgesi’ndeki fabrikalarında gerçekleştirmektedir.

 

About The Author

Konya Güney Servis

2005 yılından itibaren Konya merkezde Beyazeşya,Kombi ve Küçük ev aletleri kategorisinde hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün artan tecrübesi ile müşterilerimize daha fazla yardımcı olmayı hedeflemektedir. Google+

Number of Entries : 105