Kullanım Şartları

Güney servis konya beyaz eşya servisine ait olan www.guneyservis.net sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

– Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla güney servis tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar güney servisin hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

-Sitede bulunan görsel,logo vs. ve marka isimleri örnek göstermek amaçlı kullanılmıştır bu içeriğin 3 şahıslar tarafından kullanılması güney servis ile ilgili olmayıp ilgili marka veya firma sorumluluğundadır.

-Güney servis yapmış olduğu onarım sırasında arızalı olan parçalar değiştirilmesi durumunda değiştirilen parçalara 1 yıl ücretsiz yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir.*Garanti koşulları için Garanti Koşulları sayfasını ziyaret ediniz.

-Güney servis olarak yapmış olduğumuz onarımlardan ilgili marka ve firmalar sorumlu olmayıp güney servis sorumluluğundadır.

-Arıza tespit ücreti 20 Tl dir.Bu ücret teknik ekimizin cihazın bulunduğu ortamda cihazınızın arıza tespiti yapması sonucunda onarımı kabul etmemeniz durumunda alınmaktadır.Onarımı kabul edilen ürünler için bu ücret alınmaz.

-Güney servis  guneyservis.net sitesindeki firmaların yetkili servisi olmayıp ilgili firmaların özel servisidir.

 

 

*Değiştirlen parçaların dış etkenlerden ve kullanım hatası sonucu arızalanması durumunda parçalar garanti kapsamına girememektedir.Ayrıca şehir veya Konya merkez ilçeleri harici adres değişikliği durumunda cihazın işyerimize getirlmesi durumunda tekrar garantili onarımı yapılmaktadır.Yapılan işlemler firmamız tarafından kayıt altına alınmaktadır.1 yıl içerisinde tekrar arızalanması durumunda bu sistemden garantinizi görebilmekteyiz sistemden oluşacak problemler veri kaybı, tarih uyuşmazlığı gibi durumlar da teknik ekimizin size bırakmış olduğu servis formunu ibraz edilmelidir.Bu tip durumlarda ibraz işlemi yapılmaması durumda garanti dahili işlem yapılamaz.

Leave a Comment