Konya Klima Servisi

konya-klima-servisi

Güney servis Konya klima  özel servisliği yapmaktadır.Konya merkez ilçelerinde buzdolabı,bulaşık makinesi,çamaşır makinesi,kombi ve klima ürünlerinin bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız.Yapılan onarımlara 1 yıl yedekparça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Arçelik,beko,ariston,indesit,hotpoint,vestel,bosch,siemens,profilo,aeg ve diğer tüm beyaz eşya ve klima markalarının ve e.c.a,ferroli,buderrus,demirdöküm kombilerinin özel servisliğini yapmaktayız.

Konya Klima Servisi olarak Konya’nın merkez ileçerinin tüm mahallerlerine hizmet vermekteyiz.Konya Klima Servisi tüm marka klimaların servis, bakım ve onarım hizmetlerini yıllardır titizlikle yürüten Konya Klima Servisi kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda öncü olduğunu yaptığı çalışmalarla müşterilerine kanıtlamıştır. Konya Klima Servisi haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen teknisyen kadromuz, arıza ve sorunlarınızı çözümlemek için büyük bir uğraş vermektedir. Konya Klima Servisleri Konya’nın tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız 9 yılı aşkın tecrübe deneyimiyle alanında uzman personel ile çalışmaktadır.  İletişim 0332 321 22 15  nolu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment