Konya Kumtel Yetkili Servisi

Kumtel Hakkında
1970’li yıllarda üretime başlayan Kumtel,Kayseri Serbest Bölgesi ve Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 80.000 m2 alan üzerinde faaliyet göstermektedir.
Kavram çalışmasından endüstriyel tasarıma,kalıp üretiminden kalite kontrolüne kadar tüm aşamalar Kumtel tesislerinde entegre olarak gerçekleştirilmektedir.

Kumtel’de en gelişmiş teknoloji yakından izlenip,tesislere kazandırılmakta; tüm aşamalarda bilgisayar kontrollü sistemlerden ve robot teknolojisinden yararlanılmaktadır . Böylece hata payı sıfıra indirilmektedir.

Elektrikli ev aletlerinde,Türkiye’nin lider firmaları arsında yer alan Kumtel ana grup olarak ; Pişirici , Isıtıcı ve telekominikasyon alanlarında üretim yapmaktadır.Pazara , Fırından radyatöre , ocaktan vantilatöre , tost makinesinden barbeküye , su ısıtıcısından telefona kadar geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır.

Dünyanın farklı coğrafi bölgelerinde , farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinen , uluslararası birer marka olan Kumtel ve Luxell , ürün ve process geliştirme , prototip hazırlama , proje tasarım ve pilot üretim ünitelerinden oluşan AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir

Toplam kalite anlayışı çerçevesinde , gelişmiş cihazlarla donatılmış kalite laboratuvarlarında Uluslararası Elektronik (IEC) ve Avrupa Birliği (EN) standartlarında TÜV , KEMA ve TSE gibi uluslararası güvenilirliğe sahip sertifikasyon kuruluşları onayı ile kalite kontrol yapılmaktadır.

KUMTEL-TWINGO-INFRARED-ISITICI-CIFTLI-3000-WATT__65312008_0