Konya Luxell Yetkili Servisi

LuxellLuxel servis Ankara Yetkili servis hizmetleriyle beyaz eşya fırın soba Servisimiz cihazınızda meydana gelebilecek her türlü sorunu çözmekte ustadır. Her yıl eğitimleriyle bilgi ve tecrübeleri artırılan teknikerlerimiz ve çağrı merkezi elamanlarımız ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartırız.Konya Luxell servisi, verdiğimiz hizmetlerin kalitesi sayesinde her geçen yıl hizmet kalitemizi arttırarak devam etmektedir.

Özellikle , bakım onarım arıza işlemlerinizde 7 gün 24 saat ve 365 gün hizmetlerimizi sürdürmek firmamız adına değer verdiğimiz ilkelerimizden olup , GüneyServis Konya Luxell Servisi sunduğu kaliteli hizmetler sayesinde siz müşterilerimize daha fazla fayda sağlamayı hedeflemekteyiz.

Konya Luxell Yetkili Servisi Olarak Firmamız Konya ve Çevresinde Luxell Marka Ürünlerinize Her Türlü Servis ve Yedek Parça Temini Vermektedir.

Değişmez ilkelerimiz

1- Hızlı ve güvenilir hizmet

2- Bakım ve onarımınızı en iyi şekilde yapılması

3- Koşulsuz müşteri memnuniyeti

4- Kaliteyi gerçekten hesaplı bir şekilde müşterimize ulaştırabilmek

Konya Luxell servisi olarak firmamız sizden gelecek talepler doğrultusunda arızalanan luxell markalı cihazlarınıza ya yerinde yada Konya Luxell servisi teknik servis atölyemizde müdahale edilerek sizlere en kısa süre çerisinde luxell markalı cihazınız sizlere teslim edilmektedir.
Luxell servis olarak bizler yaptığımız çalışmalarda siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile devam etmekteyiz. Luxell servis firması olarak yaptığımız her çalışma firmamız garantisi altındadır.

Leave a Comment